top of page

מחזות למכירה - סופי שנה בתי ספר למשחק

בכל שנה זה קורה מחדש, מחפשים מחזה לקבוצה גדולה של תלמידים, רוצים לתת ביטוי לכולם וליצור הצגה מרגשת, מצחיקה ובעלת מסר. 

מחפשים מחזה והלכתם לאיבוד?

במשך 16 שנה הפקתי הצגות רבות בנושאים שונים ומגוונים, כתבתי מחזות רבים מקוריים ועיבודים לספרים וסרטים. כל המחזות בעלי מסר חינוכי, מהנים מאוד לעבודה, משלבים דמויות רבות ומאפשרים ביטוי למספר רב של תלמידים.

למי זה מיועד?

מורים לתיאטרון בחוגים המחפשים מחזה המתאים למספר גדול של ילדים ומאפשר עריכה פשוטה של דמויות.

 

כיצד זה מתבצע?

מצורפת רשימה של מחזות, עם תקציר לכל מחזה, גיל מתאים ומספר משתתפים. מצאתם מחזה שיכול להתאים לקבוצה? שלחו דוא"ל לתיאטרון עם שמות המחזות המבוקשים ונשלח לך את המחזה בקובץ אשר ניתן לעריכה והתאמה לקבוצה שלך.

איך משלמים?

ניתן לשלם בביט או בהעברה בנקאית (פרטים ימסרו לכם במייל). במידה ואתם רוצים לברר עוד פרטים על המחזה ניתן לפנות אלינו במייל בלבד: yaeltheater@gmail.com

 

(המחזות מיועדים להעלאה בבתי ספר, סופי שנה ובתי ספר למשחק ואינם מיועדים להצגות מסחריות. כל שימוש בחומרים למטרה מסחרית ידרוש תשלום לאקו"ם וזכויות יוצרים)

חברים מכל מיני צבעים

מחזה קצר לתלמידים בקבוצות הצעירות ומתאים לתלמידים מתחילים. יוני עושה את עצמו חולה ולא רוצה ללכת אל בית הספר. במהלך ההצגה נגלה את הסיבה האמיתית שבגללה יוני לא רוצה ללכת אל בית הספר, נלמד על חברות ועל קבלת השונה. המחזה מוזיקלי ומשלב קטעי תנועה ושירה.

מיועד לכיתות: ב-ג

מספר משתתפים: עד 15

מחיר: 40 ₪

פרח נתתי לנורית

מחזה מוזיקלי המשלב שירים של היוצרת מרים ילן שטקליס. המחזה מתרחש בחנות צעצועים קסומה בה מתעוררים הצעצועים לחיים בלילה. הצעצועים שולחים  חלומות לילדים ומסייעים להם להתמודד עם קשיים ואתגרים בחיי היומיום. 

מיועד לכיתות: ד- ו

מספר משתתפים: 20 שחקנים. ניתן לעריכה ע"י הבמאי

מחיר: 90 ₪

לייק לעולם / תנו לגדול על שקט

מחזה בנושא השתלטות המסכים על העולם ועידוד ילדים לחזור לקרוא ספרים. קבוצת ילדים מגיעה לספריה על מנת להכין עבודה שהוטלה עליהם בביה"ס, דרך הקריאה הם מגלים עולם מלא בדמיון, נכנסים אל הספרים ומתנתקים מהטלפונים. מחזה עם מסר חינוכי המתחבר לנושא "תנו לגדול על שקט"  של משרד החינוך ב-2019.

מיועד לכיתות: ד- ו

מספר משתתפים: 15-30

מחיר: 90 ₪

חברות

ענת חלמה להיות סופרת אך מצאה את עצמה כמזכירה במשרד רואי חשבון, בעזרת מסע אל עברה ומפגש דמיוני עם חברותיה בגיל הנעורים, היא מוצאת את הכוחות ללכת אחר חלומה.
מחזה מחווה ליוצר אריק איינשטיין.

מיועד לכיתות: ז-ט - מחזה לבנות בלבד

מספר משתתפים: בין 15-40, ניתן להתאמה ועריכה של הבמאי על פי כמות שחקניות

מחיר: 90 ₪

אל האור – מחזמר משירי שמרית אור

מחזה על המעבר מהיסודי לחטיבה, מלווה קבוצת תלמידים בשנה האחרונה בבית הספר היסודי, על פרידה, חלומות והליכה אל הלא נודע. מחזה מוזיקלי קומי המשלב שירים וריקודים. נכתב כמחווה ליוצרת שמרית אור.

מיועד לכיתות: ד-ו

מספר משתתפים: בין 15-35

מחיר: 90 ₪

חלומות נעורים

מחזה מוזיקלי שנכתב בהשראת הסדרה glee ומספרת על להקת תיאטרון בבית ספר למדעים ואומנויות, העומדת בסכנת סגירה. חברי הלהקה יוצאים למסע הצלה של הלהקה, בדרך לומדים על חשיבות התיאטרון והשירה בחייהם.

מיועד לכיתות: חטיבה

מספר משתתפים: עד 20 שחקנים

מחיר: 90 ₪

חלומות שמורים

מחזה מוזיקלי שנכתב לזכרו של אהוד מנור. המחזה משלב שירים, ריקודים  ודמויות ממחזות שתורגמו ע"י אהוד מנור. עלילת המחזה מתרחשת בתיאטרון אשר עומד בפני סגירה, הדמויות מהמחזות מתעוררות לחיים ויוצאות למסע הצלה של התיאטרון , במסע מתוודע הקהל לז'אנרים שונים בתיאטרון, מחזמר, קומדיה ודרמה. ההצגה משולבת בקטעי שירה ומחול.

מיועד לכיתות: חטיבה או תיכון - מתאים לקבוצה בעלת יכולות שירה ותנועה

מספר משתתפים: 15 שחקנים (ניתן לעריכה במספר השחקנים) 

מחיר: 350 ₪

המופרעים

שימי ברכה, נער עם הפרעת קשב החי חיים קשי יום בשכונת מצוקה מוצא מפלט מהמציאות הקשה בכתיבת סיפורים. הוא הופך לתסריטאי מצליח אשר כותב סדרה על חייו וחיי בני הנוער הנמצאים בשולי החברה בשם "המופרעים" ובתהליך הכתיבה עולים זיכרונות מזמן היותו ילד פנימיות. ההצגה חושפת את הקושי, הכאב וההתמודדות היומיומית של בני נוער אשר נמצאים בשולי החברה ואת היכולת שלהם למצוא כוחות ולהתגבר בעזרת כוח הקבוצה ומבוגר שמאמין בהם. ההצגה נכתבה על מנת לאפשר תקווה וצמיחה לבני נוער הסובלים מקשיים ומתמודדים עם חברה אשר לא תמיד ערה למצוקתם. 

מיועד לכיתות: תיכון

מספר משתתפים: 13-15

מחיר: 750 ₪

מסע  אל עולם התיאטרון

נתנאלה חלמה כל חייה להיות שחקנית, אולם מצאה עצמה כפקידה בתיאטרון הלאומי. כאשר יואב, האחיין שלה הולך לאיבוד במיסדרונות התיאטרון , דרך מסעו מוצאת נתנאלה את האומץ להגשים את חלומה. מסע תיאטרלי אל עולם הסגנונות העשיר של התיאטרון בו מיטב המחזות הקלסיים, המודרניים, מחזות הזמר והקומדיה במחזאות העולמית והישראלית.

המחזות המשולבים ניתנים לשינוי בהתאם ליכולות הקבוצה, מספר השחקנים ובחירת הבמאי.

מיועד לכיתות: חטיבה עד תיכון

מספר משתתפים: 15-30 - מאוד גמיש היות ומשולב בקטעי מחזות שונים.

מחיר: 350 ₪

bottom of page